Aydındere Haber Giresun Haber Karadeniz Haber
23.01.2021
Giresun / 11°C

30 Kasım 2020 - 23:07
36.MAKAM-MUHTEŞEM VARLIKLAR KİTABI ÇIKTI
36.MAKAM-MUHTEŞEM VARLIKLAR KİTABI ÇIKTI

36.MAKAM-MUHTEŞEM VARLIKLAR
Pirazizli girişimci Hemşerimiz Gönül dostumuz,
İstanbul'un gözlük modacısı Kahraman Keleş'in ilk kitabı 36.Makam çıktı.
Kahraman Keleş'i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/36-makam-amp-muhtesem-varliklar/564029.html

Kimdir Kahraman KELEŞ:
    Kahraman KELEŞ Giresun, Piraziz İlçesi Nefsi Piraziz Köyünde dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren sanata, motifler çizmeye ve güzel yazmaya ilgi duydu. KELEŞ 1981 yılında Sirkeci'de bir gözlük fabrikasında satış sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını attı.
1992 yılında ilk perakende mağazasını açarak kişisel gelişimini artırıp 1999 yılında Levent'e taşındı.
Sonra İstanbul Etiler'de otoparkı, valesi ve dinlenme alanları bulunan Türkiye'nin en büyük mağazası olma özelliğini taşıyan ve en ünlü dünya markalarını bünyesinde birleştiren vizyon ve kalite açısından en gelişmiş mağazasında müşterilerine bizzat kendisi hizmet vermektedir.
KELEŞ Toplum psikolojisini kendi mesleği doğrultusunda inceledi. İşçisinden, işverenine, sanatçıdan, sporcusuna, siyaset adamına, yazar ve gazetecilere, Türkiye'deki insan mozaiğinin tamamına aynı kalitede hizmet vermeyi başardı. Kahraman KELEŞ 35 yılı aşkın bir süredir sabır istikrar ve güvenle, çocuklarını da bu konuda yetiştirerek sektöründe ve dostları tarafından “Gözlük Profesörü” olarak anılmaktadır.
    PAPARY ile tecrübesini daha da ileriye taşıyan Kahraman KELEŞ Etiler'deki mağazası Lazer Optik'te tüm dünya markaları, kendi markası ve profesyonel çalışma ekibi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Haber: www.nefsipiraziz.comİsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.